Iltegro - fasádní systémy


Konstrukce pro velkoplošné obklady fasád

Hliníkové konstrukce pro velkoplošné obklady fasádSpecializujeme se na výrobu a dodávky hliníkových konstrukcí pro velkoplošné obklady fasád domů. Díky dlouholetým zkušenostem vám garantujeme odborné služby od přípravy projektu, přes montáž, profesionální servis, až po kompletní realizaci.

Hliníkové konstrukce slouží k uchycení fasádních obkladů domů z různých materiálů. Podle druhu materiálu zvolíme ten správný typ uchycení. Sami se můžete přesvědčit o špičkových vlastnostech všech produktů k uchycení fasádních obkladů domů.

Nabízíme různé systémy uchycení obkladů fasád

Navrhneme vám nejlepší technické řešení hliníkové konstrukce. Systém pro velkoplošné obklady fasád domů zkonzultujeme s architektem a vytvoříme zakázku na míru. Hliníkové konstrukce máme připraveny skladem pro okamžité použití, jsme ale schopni zajistit i vývoj a výrobu systému přesně podle vašich požadavků.

Napište nám vaše požadavky a my pro vás vypracujeme cenovou nabídku zdarma.

Ve fázi přípravy na velkoplošný obklad fasád domů bude samozřejmostí také kalkulace na spotřebu materiálu. A při realizaci se spolehněte na podrobnou stavebně-technickou dokumentaci.

Potřebujete zajistit spolehlivé fasádní systémy? Kontaktuje nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné© 2024, Iltegro s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑