Iltegro - fasádní systémy


Uchycení kazet Vario, Bravo

Uchycení fasádních kazet VARIO BRAVO

Typy uchycení kazet Vario, BravoSystém BRAVO je optimálním řešením pro vytvoření rozsáhlé a rovné fasády. Systém zajišťuje rychlé bezpečné připevnění, uchycení kazet při zajištění optimální funkce tepelné roztažnosti kompozitních panelů.

Systém je vybaven celou řadou profilů a speciálním příslušenstvím, které umožňují provedení specifických detailů v různých povrchových úpravách a napojení na jiné obkladové materiály.

Hlavní přednosti

Způsob uchycení kazet

  • Celohliníkové systémové konstrukce
  • Výhodné optimalizované ceny
  • Komplexní technická podpora
  • Projekt + statické posouzení + detaily
  • Základní systémy ihned k odběru

Systém VARIO

Systém VARIO

Velmi jednoduchý systém pro snadné, bezpečné elegantní připevnění kazet při zajištění optimální funkce tepelné roztažnosti použitých materiálů. Tento systém se používá zejména pro upevnění fasád z kompozitních materiálů v podobě kazet, jako mohou být např. všechny typy „bondů“.

Systém VARIO je založený na nejúspěšnější technice pro vyrovnání a instalaci obkladů fasád. Je to jedinečný přístup, který umožňuje montáž libovolného typu obkladového materiálu pomocí stěnových úhelníků a hlavní nosné konstrukce tvořené podpůrnými profily. Obklady jsou montovány na konstrukci pomocí speciálně vyvinutého příslušenství.

Systém je vybaven celou řadou profilů a speciálním příslušenstvím, které umožňují provedení specifických detailů v různých povrchových úpravách a napojení na jiné obkladové materiály.

Materiály ke stažení:

Systém BRAVO typ A

Systém BRAVO typ AProfesionální systém navržený pro montáž kompozitních materiálů a kovových obkladů při uplatnění nejlepších zásad pro zavěšené panely - kazety. Tento systém se používá zejména pro upevnění kompozitních materiálů v podobě kazet, jako mohou být např. všechny typy „bondů“.

Materiály ke stažení:

Systém BRAVO typ B

Systém BRAVO typ BProfesionální systém navržený pro montáž kompozitních materiálů a kovových obkladů při uplatnění nejlepších zásad pro zavěšené panely - kazety. Tento systém se používá zejména pro upevnění kompozitních materiálů v podobě kazet, jako mohou být např. všechny typy „bondů“.

Materiály ke stažení:

Napište nám Vaše požadavky

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné


Rychlý kontakt

Iltegro s.r.o.

Provozovna Brno
Vinohradská 90 (areál firmy SKANSKA a.s.), 618 00 Brno - Černovice
Gsm: +420 605 822 338,

Provozovna Hradec Králové
Ve Stromovce 743 (Dům služeb Třebeš, 2.NP), 500 11 Hradec Králové
Gsm: +420 606 079 424,

Kompletní kontakty


© 2024, Iltegro s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑