Iltegro - fasádní systémy


Uchycení fasádních desek

Vyrovnání a instalace fasád ILTEGRO VARIO

Typy uchycení fasádních desek VarioSystém VARIO je založený na nejúspěšnější technice pro vyrovnání a instalaci montovaných fasadních obkladů. Je to jedinečný přístup, který umožňuje montáž libovolného typu obkladového materiálu pomocí stěnových úhelníků a hlavní nosné konstrukce tvořené podpůrnými profily. Obklady jsou montovány na konstrukci pomocí speciálně vyvinutého příslušenství.

Systém je vybaven celou řadou profilů a speciálním příslušenstvím, které umožňují provedení specifických detailů v různých povrchových úpravách a napojení na jiné obkladové materiály.

Prohlédněte si jak může vypadat realizace s úchytnou konstrukcí Vario u fasád rodinných domů, fasád bytových domů či fasád občanských staveb.

Hlavní přednosti

Způsob uchycení fasádních desek

  • Celohliníkové systémové konstrukce
  • Výhodné optimalizované ceny
  • Komplexní technická podpora
  • Projekt + statické posouzení + detaily
  • Základní systémy ihned k odběru

Pomocí nýtů

Vario - Uchycení fasádních desek pomocí nýtůUpevnění fasádních desek pomocí nýtů patří mezi nejjednodušší a nejčastěji používaná řešení. Tento systém se používá zejména pro upevnění cementovláknitých desek (jako jsou např. Silbonit, Cembonit, Eternit, Swisspearl), kompaktních desek (jako jsou např. Fundermax, Trespa, Prodema, Resopal, Kronospan, kompozitních desek (např. materiály na bázi „bondů“), ale také ostatních fasádních materiálů, které splňují požadavky národních norem a také předpisy a doporučení výrobců.

Materiály ke stažení:

Lepením

Uchycení fasádních desek lepením

Upevnění fasádních desek lepením je jeden ze způsobů připevnění fasádních materiálů bez přiznaného – viditelného spoje. Lepení je alternativou k mechanickému skrytému upevnění fasád za pomocí zadních závěsů – Vario Undercut. Lepení nelze použít vždy a všude a je nutné dodržovat zásady pro tento typ upevnění. Tento systém se používá zejména pro upevnění kompaktních desek (jako jsou např. Fundermax, Trespa, Prodema, Resopal, Kronospan, kompozitních desek (např. materiály na bázi „bondů“) a některých typů cementovláknitých desek, ale také keramických a kamenných obkladů.

Materiály ke stažení:

Úchytkami (viditelné)

VARIO - Uchycení fasádních desek úchytkami

Upevnění fasádních desek a obkladů pomocí nerezových příchytek. Jde o elegantní způsob upevnění obkladu, aniž by došlo k jejich mechanickému porušení. Tento systém se používá zejména pro upevnění keramických, skleněných a kamenných obkladů fasád. Ale také pro instalaci cementovláknitých, kompaktních a kompozitních desek. Oproti lepení umožňuje systém úchytek také celoroční montáž.

Materiály ke stažení:

Vypracujeme Vám cenovou nabídku zdarma

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné


Rychlý kontakt

Iltegro s.r.o.

Provozovna Brno
Vinohradská 90 (areál firmy SKANSKA a.s.), 618 00 Brno - Černovice
Gsm: +420 605 822 338,

Provozovna Hradec Králové
Ve Stromovce 743 (Dům služeb Třebeš, 2.NP), 500 11 Hradec Králové
Gsm: +420 606 079 424,

Kompletní kontakty


© 2024, Iltegro s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑